Microsoft 365

W dzisiejszych czasach firma bez pakietu biurowego nie funkcjonuje. Microsoft 365 to platforma, która została zaprojektowana, aby ułatwić Ci zwiększenie osiągnięć dzięki innowacyjnym aplikacjom pakietu Office, inteligentnym usługom w chmurze i światowej klasy zabezpieczeniom. Platforma Microsoft 365 zawiera wszystkie znane składniki usługi Office 365.

Microsoft

Word

Word pomaga najlepiej ubrać myśli w słowa — zawsze, wszędzie i dla każdego. Innowacyjne rozwiązania w klasycznej aplikacji służącej do tworzenia dopracowanych dokumentów.

Microsoft

Excel

Excel umożliwia tworzenie bogatych w informacje arkuszy kalkulacyjnych — zawsze, wszędzie i dla każdego. Innowacyjne rozwiązania w programie Excel i nowe, wbudowane narzędzia pomogą Ci lepiej wykorzystywać dane

Microsoft

PowerPoint

Lepsze prezentacje dzięki programowi PowerPoint — zawsze, wszędzie i dla każdego. Innowacyjne rozwiązania w znanej aplikacji PowerPoint pozwalającej tworzyć i udostępniać ważne prezentacje.

Microsoft

Outlook

Poczta e-mail i kalendarz w jednym miejscu. Wysyłaj i odbieraj wiadomości e-mail oraz zarządzaj nimi. Śledź spotkania i wydarzenia przy użyciu kalendarza wbudowanego w programie Outlook.

Microsoft

Publisher

Sprawne tworzenie dopracowanych, profesjonalnych układów. Precyzyjnie rozmieszczaj i stylizuj tekst, obrazy, obramowania, kalendarze i inne obiekty. W programie Publisher wszystko, co dodasz, pozostanie dokładnie takie, jak zostanie przez Ciebie zaprojektowane — na wydruku, w Internecie czy w wiadomości e-mail.

Microsoft

Teams

To centrum pracy zespołowej na platformie Microsoft 365, które integruje ludzi, treści i narzędzia, zwiększając zaangażowanie i efektywność. Pracownicy mogą łatwo współpracować, tworzyć materiały i dzielić się zasobami za pośrednictwem jednej, prostej i intuicyjnej platformy.

Microsoft

OneDrive

Magazyn danych w chmurze. Zapisuj swoje pliki i zdjęcia w usłudze OneDrive oraz uzyskuj do nich dostęp w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Łatwo dodawaj udostępnione pliki z usługi Teams lub programu SharePoint do usługi OneDrive, przekazuj pliki do 100 GB, synchronizuj biblioteki i nie tylko.

Microsoft

Access

System obsługi relacyjnych baz danych. Umożliwia tworzenie i przetwarzanie baz danych bez potrzeby znajomości języka SQL czy skomplikowanych środowisk serwerowych.

Microsoft

SharePoint

Większa możliwości pracy zespołowej za pomocą dynamicznych i produktywnych witryn zespołów dla każdego oddziału, działu i zespołu projektu. Udostępniaj pliki, dane, wiadomości i zasoby. Dostosowuj witrynę, aby usprawnić pracę swojego zespołu. Współpracuj bez wysiłku i bezpiecznie z członkami zespołu w organizacji i poza nią, na różnych komputerach PC, Mac i na urządzeniach przenośnych.

Microsoft Azure Information Protection

Konfiguruj zasady do klasyfikowania, etykietowania i ochrony danych na podstawie ich poufności. Klasyfikacja za pomocą usługi Azure Information Protection jest w pełni automatyczna, sterowana przez użytkowników lub oparta na zaleceniach. Bezpiecznie udostępniaj dane współpracownikom, klientom i partnerom.

Microsoft

Intune

Pozwala podłączyć do zasobów firmy dowolne urządzenie mobilne (Windows Phone, Android, iOS), odpowiednio je zabezpieczyć (m.in. wymuszanie hasła zabezpieczającego urządzenie, szyfrowanie danych) jak i kontrolować (m.in. zdalna instalacja oprogramowania, audyt oprogramowania i sprzętu, zdalne usuwanie danych).Pracownicy uzyskują bezpieczny dostęp do firmowych aplikacji oraz danych z dowolnej lokalizacji przy wykorzystaniu dowolnego urządzenia.

Microsoft

Exchange

Zaawansowana usługa profesjonalnej poczty biznesowej. Oprócz standardowych i rozbudowanych funkcji wysyłania i odbierania e-maili, zapewnia dostęp do kalendarza, współdzielenie go ze współpracownikami i zintegrowanie bazy kontaktów.

Aplikacje Microsoft 365 dla firm obejmują: 

  • Zawsze aktualne wersje klasyczne i przenośne aplikacji pakietu Office: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote (oraz Access i Publisher tylko na komputery PC). 
  • Internetowe wersje aplikacji Word, Excel i PowerPoint.
  •  Przechowywanie i udostępnianie plików dzięki 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze w usłudze OneDrive. 
  • Jedna licencja obejmuje w pełni zainstalowane aplikacje pakietu Office na 5 telefonach, 5 tabletach i 5 komputerach PC lub Mac na użytkownika Zabezpieczanie firmy 
  • Chroń dane firmy za pomocą platformy w chmurze zapewniającej wbudowane funkcje zabezpieczeń do pracy zdalnej. 

Microsoft 365 Business Basic

Najlepsze rozwiązanie dla firm, które potrzebują prostych rozwiązań zdalnych z usługą Microsoft Teams, bezpiecznym magazynem w chmurze i usługą Office Online (nie obejmuje wersji klasycznych).

Word

Excel

PowerPoint

Teams

Exchange

OneDrive

SharePoint

Microsoft 365 Business Standard

Najlepsze rozwiązanie dla firm, które potrzebują narzędzi do pełnej pracy zdalnej i współpracy — obejmuje usługę Microsoft Teams, bezpieczny magazyn w chmurze, biznesową pocztę e-mail i aplikacje Premium pakietu Office na urządzeniach.

Outlook

Word

Excel

OneDrive

PowerPoint

SharePoint

Publisher

Exchange

Access

Teams

Microsoft 365 Business Premium

Najlepsze rozwiązanie dla firm, które wymagają bezpiecznych rozwiązań do pracy zdalnej ze wszystkimi funkcjami zawartymi w wersji Business Standard oraz zaawansowanej ochrony przed zagrożeniami cybernetycznymi i zarządzania urządzeniami.

Outlook

Word

OneDrive

Excel

SharePoint

PowerPoint

Intune

Publisher

Azure

Information

Protection

Access

Exchange

Teams

Aplikacje Microsoft 365

Obejmuje tylko aplikacje

Najlepsze rozwiązanie dla firm, które potrzebują aplikacji pakietu Office na różnych urządzeniach oraz magazynu plików w chmurze. Brak biznesowej poczty e-mail i usługi Microsoft Teams.

Outlook

Word

Excel

PowerPoint

Publisher

Access

OneDrive

© 2020 mspit Sp. z o.o. All Rights Reserved.

Designed By mspit