Rozwiązania Chmurowe

Idź z duchem czasu. Wprowadź swoją firmę na wyższy poziom. Dzięki rozwiązaniom chmurowym zapewniasz sobie i swoim pracownikom elastyczność, możliwość pracy z każdego miejsca na świecie. Uniezależniasz się tym samym od infrastruktury fizycznej co przynosi opłacalne korzyści.

Microsoft Azure

Potęga chmury

Rozwiązanie firmy Microsoft dzięki którem masz możliwość uzyskać dostęp do 200 produktów i usług w chmurze.

Osiągaj swoje cele dzięki swobodzie i elastyczności tworzenia, zarządzania i wdrażania aplikacji w dowolnym miejscu. Użyj preferowanych języków, struktur i infrastruktury – nawet własnego centrum danych i innych chmur – do rozwiązywania dużych i małych problemów.

Microsoft 365

Gdziekolwiek jesteś

Microsoft 365 to rozwiązania doskonale Ci znane z tradycyjnego pakietu Office czyli aplikacje typu word czy excel a ponad to inteligentne usługi chmurowe oraz dodatkowe rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo danych. Został stworzony aby rozwijać się razem z Twoją firmą. Pracuj z dowolnego urządzenia i z dowolnego miejsca na świecie.

VMware Cloud

Twórz , zarządzaj , łącz się

Wspieraj i rozwijaj swoje inicjatywy biznesowe w branży cyfrowej dzięki najbardziej sprawdzonej i szeroko stosowanej infrastrukturze chmury na świecie. Wykorzystaj te same umiejętności, których używasz w centrum danych, korzystając z usług sześciu globalnych dostawców chmury publicznej i ponad 4000 partnerów dostawców chmury VMware.

Migruj do wielu chmur z szybkością i pewnością. VMware Cloud zapewnia jeden model operacyjny chmury dla wszystkich aplikacji.

© 2020 mspit Sp. z o.o. All Rights Reserved.

Designed By mspit