Pracownik działu handlowego – oddział Katowice

Zakres obowiązków:

– aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa

posprzedażowa,

– zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów magazynowych

oraz generowanie dokumentów handlowych,

– realizacja założonych planów sprzedażowych,

– przygotowywanie ofert handlowych,

– bieżąca obsługa klienta.

Wymagania:

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

– wykształcenie minimum licencjackie (lub w trakcie studiów)

– mile widziane kierunki związane ze sprzedażą i marketingiem,

– umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, wysoka kultura

osobista,

– umiejętność biegłej obsługi komputera, pakietów Microsoft

Office,

-znajomość programu Cormach Optima będzie dodatkowym

atutem,

– znajomość technik sprzedaży, skutecznego prowadzenia rozmów

telefonicznych i handlowych z klientem,

– dobra organizacja pracy i samodyscyplina,

– umiejętność radzenia sobie z różnorodnością zadań,

– łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji

z klientami,

– wysoka motywacja do pracy oraz dokładność w wykonywaniu

powierzonych obowiązków,

– inicjatywa oraz samodzielność w działaniu,

– czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

– stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

– duże możliwości rozwoju kwalifikacji zawodowych,

– miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole,

– uczestnictwo w rozwoju firmy i umacnianiu jej pozycji na rynku.

– pensję podstawową plus prowizję.

Młodszy Specjalista Działu Wdrożeń – oddział Katowice

-IT to twoja pasja,

-Chcesz pracować przy innowacyjnych projektach dla ciekawych

firm z różnych branż,

-W swojej codziennej pracy chcesz wykorzystywać najnowsze

technologie,

-Zależy Ci na ciągłym rozwoju i poznawaniu nowości

technologicznych,

-Cenisz sobie pracę z ludźmi w dobrej atmosferze.

A ponadto:

-Posiadasz doświadczenie na danym stanowisku lub chcesz je

zdobyć,

-Znasz podstawy SQL i bazy danych

-Mile widziana znajomość i doświadczenie w pracy z systemami

magazynowymi,

-Potrafisz współpracować z klientem zewnętrznym,

-Jesteś komunikatywny/a, masz poczucie humoru i lubisz pracować

z ludźmi,

-Posiadasz prawo jazdy kategorii B

Pracując u nas będziesz:

-Wdrażać oprogramowanie u klienta,

-Zajmować się pomocą techniczną dla użytkowników

oprogramowania,

-Zajmował/a się administracją aplikacji-Koordynował/a i

monitorował/a zadania związane z realizacją zgłoszeń

Praca w msp IT to :

-Rozwój własnych kompetencji,

-Podnoszenie swoich kwalifikacji

-Atrakcyjne warunki finansowe,

-Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów,

chętnie dzielących się wiedzą.

-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

-Doświadczenie w branży IT

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres praca@mspit.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MSP IT Sp. z o.o.  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.