Xopero

Xopero dostarcza nowoczesne rozwiązania do zabezpieczania danych przed ich utratą, skutkami ataków ransomware, awarii sprzętu i systemów

Xopero Cloud

Backup dla wymagającego biznesu

Xopero Cloud to zaawansowane rozwiązanie do backupu online, które pozwala na nielimitowane zabezpieczenie komputerów, baz danych oraz serwerów fizycznych czy wirtualnych.


Xopero oferuje maksymalne zabezpieczenie danych. Jeszcze przed wysyłką do data center są one szyfrowane za pomocą algorytmów AES 256. Dodatkowo aby uniknąć przestoju w firmie, są przechowywane w dwóch niezależnych lokalizacjach. Jeśli dojdzie do awarii jednego z centrów danych, można je zawsze odzyskać z drugiej lokalizacji.

Jeżeli Twoja firma posiada wiele oddziałów, biur, pracowników mobilnych lub pracujących zdalnie – zabezpieczenie tak rozproszonej infrastruktury może wydawać Ci się problematyczne. Niepotrzebnie. Cloud backup to idealne rozwiązanie dla zdecentralizowanych organizacji.

  • WSZYSTKIE KOMPUTERY I LAPTOPY PRACOWNIKÓW
  • CHROŃ URZĄDZENIA MOBILNE, SERWERY I MASZYNY WIRTUALNE.
  • W DWÓCH NIEZALEŻNYCH LOKALIZACJACH DATA CENTER.TYM SAMYM ZYSKUJESZ AŻ DWIE KOPIE ZAPASOWE.

Xopero Cloud Personal

Backup i platforma sync&share

Xopero Cloud Personal to prosty program do tworzenia kopii zapasowych, dzięki któremu wygodnie i szybko zaczniesz zabezpieczać dane na swoim komputerze.

Xopero Cloud Personal to prosty program do tworzenia kopii zapasowych, dzięki któremu wygodnie i szybko zaczniesz zabezpieczać dane na swoim komputerze. To Ty decydujesz, które zasoby mają być chronione: pliki i foldery, skrzynka pocztowa, muzyka, filmy czy zdjęcia. Backupy wykonują się automatycznie, a sama aplikacja działa w tle i nie wpływa w żaden sposób na pracę komputera. Dodatkowo masz do dyspozycji bezpieczne narzędzie do synchronizacji, współdzielenia i udostępniania szyfrowanych danych

Nunc eu ullamcorper orci. Quisque eget odio ac lectus vestibulum faucibus eget tortor. Nulla facilisi. Duis aliquet egestas purus in blandit.

© 2020 mspit Sp. z o.o. All Rights Reserved.

Designed By mspit